Vezi toate locurile de munca > Toate > Asistent Manager secretariat-receptie (front desk officer)

Asistent Manager secretariat-receptie (front desk officer)

Adaugat la: 08.05.2020 Expira la: 20.01.2018

 Cerinte:

- Studii superioare;
- Cunostinte foarte bune de operare PC;
- Abilitati de comunicare, adaptabilitate la un mediu de lucru dinamic;
- Seriozitate;

Descrierea jobului

- gestionarea fluxului de documente interne si externe
- intocmirea de situatii periodice necesare departamentelor din cadrul firmei
- asigurarea suportului logistic personalului din cadrul companiei

Beneficii oferite:
-Bonuri de masa
-Decontare transport
-Mediu de lucru profesionist

  • Toate
  • Disponibil
  • Perioada-Nedeterminata
Nr. de posturi deschise: 1
  • Bucuresti

Aplica acum

Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale furnizate prin intermediul CV-ului, conform informatiilor prezentate in Politica privind prelucrarea datelor personale.

* Campurile marcate sunt obligatorii

Incarca CV (.pdf, .doc, .docx)

Incarca CV