Key account Timisoara

Timisoara Posted on Vanzari

Candidatul ideal

- Studii superioare in domeniul tehnic
- Reprezinta un avantaj cunoasterea produselor electrice / instalatii termice si sanitare
- Experienta minim 2 ani in domeniul vanzarilor B2B
- Cunoasterea materialelor de constructie sau a pietei de profil constituie un avantaj
- Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- Administreaza portofoliului de clienti pe zona alocata
- Identifica potentiali clienti si incheie contracte comerciale
- Promoveaza si comercializeaza produsele si serviciile firmei din domeniul materialelor de constructii si finisaje
- Analizeaza cerintele clientilor si acorda consultanta privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare
- Urmareste derularea contractelor in termenii prevazuti de acestea, respectarea termenelor de plata si a limitelor de credit

Beneficii
- Venituri motivante, masina si telefon de serviciu
- Mediu de lucru profesionist
- Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei
- Training inclus

About Company

Arabesque Romania

Job Information

Status: Open No of vacancies: 1 Job type: Full Time Years of experience: 2 Salary: Negotiable Publish date: 15 Dec 2016

By Email
Please login to submit application